WAT EEN MOKERSLAG !!!
LSM – LOVENDEGEM 1-2
Schitterende omstandigheden gisterennamiddag. Een mooi oktoberzonnetje, geen wind, veel toeschouwers en een schitterende start. De 1-0 viel al na amper 2 minuten. Op een verre inworp die verstandig werd doorgekopt door Simon scoorde Rob de openingstreffer. De bezoekers waren echter geenszins aangeslagen en de gelijkmaker, een mooie trouwens, viel al na 7 minuten. Alles te herdoen dus.
Dit was het sein voor de onzen om het gaspedaal serieus in te duwen. En dat deden ze met sprankelend voetbal, het beste van het seizoen trouwens. Over de flanken werden de bezoekers tureluurs gespeeld maar scoren lukte niet. De paal, de deklat, een uitstekende doelman en heeeeel veeeeel pech bepaalden de 1-1 ruststand. Zonde, met 3-1 zouden de bezoekers goed weggekomen zijn, maar ja “zouden hé”.
Na de rust opnieuw druk van de onzen maar op een zeldzame tegenstoot scoorden de bezoekers opnieuw. Wat een anti-climax maar de realiteit.
Onze trainer voerde nog enkele vervangingen door maar ook in de tweede helft rolde de bal gewoon niet. Opnieuw tal van mogelijkheden maar steeds net niet. Echt frustrerend hoe we niet beloond werken voor de noeste arbeid en het goede spel. Echt niemand iets te verwijten hoor, verre van zelfs.
Toch jammer, opnieuw thuis verliezen tegen onze buren uit Lovendegem. Ook verleden jaar hé, 2- 3 dan.
Na de wedstrijd ook bang uitkijken naar de blessure van een sterk spelende Jelle. Ook dat nog ….
Zaterdagavond spelen we onze volgende wedstrijd. Tegen huidig leider Laarne Kalken notabene. Dat iedereen geprikkeld gaat zijn is een feit. Een driepunter zou de ganse LSM familie moed geven.
Tot ?
Ciao,