LEIDER IN HET VIZIER !!!

LEMBEKE – LSM 1-2

Waar we voor gevreesd hadden klopte als een bus. De staat van het terrein, jawadde !!! Tuurlijk zijn wij vooral veel gewoon op onze grasmat maar toch. En naarmate de wedstrijd vorderde werd het er niet beter op. Doodjammer voor het spelletje an sich.

Onze eerste helft was meer dan behoorlijk. De thuisploeg zakte diep in en liet het spel aan ons. Hebben we wel graag eigenlijk. Reeds in de aanvangsminuut scoorde Matthieu ei zo na maar dit was goed voor het moraal en de ingesteldheid van onze ploeg. Combineren was niet altijd even makkelijk maar toch slaagden we er geregeld in enkele mooie patronen op de “wei” te leggen. Dat loonde dan ook : Gilles stuurde knap Zeno in het straatje die op zijn beurt knap afwerkte. Zag er makkelijk uit maar was het zeker niet. Knap gedaan.

Lembeke duidelijk van slag onderging de volgende periode. Wanneer vlak voor rust dan de 0-2 viel via Matthieu leek de buit binnen. Jammer dat we in de blessuretijd van deze eerste helft nog een dot van een kans misten. Om maar te zeggen dat er maar één ploeg op het veld stond.

In de tweede helft kregen we het toch wat moeilijker. We moesten het meer hebben van enkele tegenstoten en dit terwijl de thuisploeg wat meer ging drukken. Niet al voetballend maar door steeds de lange bal te hanteren. Veel gevaar creëerden ze niet omdat onze verdediging meer dan alert voetbalde. Toch viel de aansluitingstreffer uit het niets en dit in minuut 72. Nog een lange weg te gaan, allicht. Met de moed der wanhoop speelden de lotus-boys een alles of niets spelletje en gelukkig bleef de gelijkmaker uit. Onze doelman Robin redde in de allerlaatste minuut nog heel knap een verre schuiver maar veel meer kansen noteerde ik niet meer.

Al bij al een verdiende overwinning die vooral tot stand kwam dank zij een uitstekende mentaliteit in moeilijke omstandigheden. Proficiat aan onze captain en zijn boys. Ook een pluim aan onze invallers die onmiddellijk wisten wat van hen verlangd werd.

Nog 7 wedstrijden beste lezers. Volgende week vrije zondag (zal deugd doen) en daarna de weken van de waarheid.

Op zondag 9 maart ontvangen we Zaffelare om 15 uur. Liefst geen fout maken en dan op naar het tweeluik Maldegem/Eeklo.

Later meer daarover.

Geniet van het vrije weekend en tot hé !!!

Ciao,