MALAISE DUURT VERDER !!!
LOCHRISTI – LSM 3-2
Ondanks enkele interne verschuivingen wat opstelling betreft brachten deze wijzigingen geen echte positieve bijdrage tot beter spel laat staan een driepunter.
Nog steeds dezelfde veel voorkomende fouten : te weinig aansluiting in blok, zelden of nooit de tweede of afvallende bal, individuele fouten en het te ingewikkeld maken boys. KIS “keep it simple” misschien wel een goede quote om het vrijdagavond tegen de leider of kampioen in spe op te nemen.
Over de wedstrijd ga ik heel kort zijn. Opnieuw een matige tegenstander waar we niet echt vat op kregen ondanks veel goede wil en een goede mindset. De 1-0 ruststand was niet onoverkomelijk maar toen het na een uur spelen 3-0 stond kreeg iedereen het schaamrood op de wangen.
We milderden nog tot 2-3 maar meer verdienden we ook niet.
Wat nu vrijdagavond, paasvrijdag, een absolute topper moest worden is het zeker niet. Maar nog steeds een affiche om naar uit te kijken. We verwachten uiteraard massaal veel Maldegemsupporters die we toch willen trakteren op een LSM-prestatie om U tegen te zeggen. Ik ben ervan overtuigd dat onze jongens asap uit deze negatieve spiraal willen komen met een klinkende prestatie.
Beste LSM’rs hou jullie agenda vrij op vrijdagavond om 19,30 u.
Een thuisoverwinning brengt LSM zekerheid op een eindronde, een uitoverwinning zet SKM op een zucht van de titel.
Heel benieuwd,
Ciao,